Одеса – “перлина біля моря” + дельфінарій та океанаріум!

27.02, 20.03 – одноденний тур

Одесса прекрасна в будь-який час року!

Вартість: дорослий 800 грн, діти до 12 років 750 грн.

До вартості входить: проїзд, екскурсії по Одесі оглядова та “Кримінальна Одеса”, страховка.

До вартості не входить: вхідний квиток в дельфінарій -300 грн, вхідний квиток в океанаріум – 130 грн, особисті витрати.

 

Програма туру:
4:00 виїзд із Кропивницького
10:00 -13: 00 екскурсії по Одесі (оглядова + кримінальна Одеса)
Познайомимся з Одеським «Пасажем», що вражає пишністю архітектури, Потьомкінськими сходами, пам’ятником Дюку Де Рішельє. Дізнаємося таємницю «Відьминого» будинку і палацу перського шаха та багато іншого.

Криминальна Одеса – пройдемося вулицями легендарної «Молдаванки», почуємо історії про Мишка Япончика та інших кримінальних авторитетів. Заглянемо в самий кінематографічний дворик Гоцмана, де знімали знамениту «Ліквідацію»!

13: 00-14:00 час на обід
15:00 -17:00 відвідування дельфінарію та океанаріуму (факультативно- за бажанням)
В нас буде можливість побувати в дельфінарії, де ви гарантовано отримаєте море незабутніх вражень та позитивних емоцій! Ще існує повір’я, що дотик до дельфіна дарує людині щастя! На території дельфінарію працює океанаріум, в якому можна подивитися на яскравих океанічних, морських, прісноводних та екзотичних мешканців з усього світу!

18:00 виїзд у Кропивницький
23: 00-00: 00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Одеса – “перлина біля моря” + дельфінарій та океанаріум!
Догори