Бал цвітіння пролісків в Холодному яру!

03.04, 04.04 – один день
Вартість: дорослий 375 грн, діти до 12 років 325 грн.
До вартості входить: проїзд, екскурсійна програма по всьому маршруту,організаційний збір, страховка.
До вартості не входить: вхідний квиток до Дубу Максима Залізняка– 10 грн дорослий, дитячий –7 грн, обід в ресторанному комплексі – замовлення по меню на місці,за бажанням, дегустація традиційних козацьких наливок: по 0,025 л. на особу – 95 грн., по 0.050 л. на особу – 180 грн. кожного виду – 6 наливок (абрикосівка , виноградівка, вишнівка, смородинівка, слив”янка, калинівка)+ хреновуха і спотикач – за бажанням, особисті витрати, покупка сувенірів.

Програма туру:

07:00 Виїзд з Кропивницького
08:30-11:00 Відвідаємо Свято-Троїцький Мотронинський монастир – серце Холодного яру, Свято-Онуфріївське джерело (під самим монастирем), гайдамацький став, розташований на території легендарної історичної і природної пам’ятки “Холодний яр”. Під час повстання 1768 року під проводом Залізняка гайдамаки святили зброю перед походом. Невеликий ставок оточений деревами, біля якого росте унікальний “жіночий дуб” – місце сили! По розповідями місцевих дуб має властивість виконувати бажання та чудотворну силу лікування!

 

11:00 Переїзд до заказнику «Білосніжний».
11:30 Відвідування заказнику «Білосніжний» – місце, де росте унікальний вид первоцвіту – підсніжник складчастий. Крокуючи по весняному лісу, який ледве прокинувся після довгої зими, ви побачите прекрасний біло-зелений килим з пролісків та інших первоцвітів, відчуєте аромат квітів, що наповнить свіжістю та весняним настроєм!

12:00 Переїзд до до Дубу Максима Залізняка
12:15 Екскурсія до легендарного дубу, що росте біля хутора Буда, має вік близько 1100 років. Він входить до десятки найстаріших дубів Європи, а донедавна вважався найстарішим в Україні. Відвідуємо церкву “Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського)” – останнього кошового отамана Запорізької Січі.

14:00 Відвідування музею Холодноярської республіки, обід в ресторанному комплексі з дегустацією традиційних козацьких наливок: абрикосівка , виноградівка, вишнівка, смородинівка, слив”янка, калинівка + хреновуха і спотикач (за бажанням).

16:00 виїзд до Кропивницького.
17:30 приблизно, прибуття у Кропивницький.

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Бал цвітіння пролісків в Холодному яру!
Догори