На Різдвяний ярмарок до Кракова!

10.12-13.12, 2 дні у Кракові!

Кропивницький – Умань – Львів – Краків – Львів – Умань – Кропивницький

З Кропивницького та Умані з можливістю посадки по шляху проходження!

 

Без нічних переїздів!

Тільки для вакцинованих!

Дві екскурсії у вартості туру!

 

Вартість(за 1 люд.) : дорослий 4360 грн., дитина до 12 років 4060 грн.

У вартості: Кропивницький – Львів – Краків – Львів – Кропивницький, проживання у Львові (2 ночі), Краків (1 ніч), харчування: 2 сніданки, екскурсії: по м. Львів,  по м. Краків, страховка на дорогу.

Додатково: страховка для виїзду в Польщу (в залежності від віку 7-15 років 120 грн.,16-59 років 100 грн., 60-65 років 195 грн.), вхід. квитки в екскурсійні об’єкти – кафедральний собор Святих Станіслава та Вацлава 14 злотих/ з люд., близько 3 євро, вхід. квитки та екскурсія до Соляної шахти Велічка 100 PLN польських злотих/ з людини, близько 22 євро, проїзд до Соляної шахти Велічка  5 євро/ з людини, дегустація пива та екскурсія по броварні (5 видів пива по 150 мл) 20 злотих/ з людини (бл. 4,5 євро), обід (вартість уточнюється), послуга “гарантовані місця на передніх рядах автобуса” (ряди 1-2) – 120 грн. (наявність місць уточнюйте в менеджера), додаткове харчування, особисті витрати.

                                              

Програма туру:

 

1 день. 10.12

Зустрічаємось, вантажимо речі о 04:00 виїжджаємо з Кропивницького.

Прихопіть обов’язково гарний настрій, щось смачненьке і знайомимось ще в дорозі.

15:00 -16:00 Приїздимо у м. Львів, заїдемо у готель аби поселитись та залишити речі і гайда гуляти.

16:00 -19:00 Разом з місцевим гідом пройдемо цікавими локаціями Львова, під час екскурсії  дізнаємось цікаві легенди і факти з життя міста Лева. Після екскурсії маємо вільний час (можемо відвідати місцеві кнайпи (кафе, ресторанчик) аби випити філіжанку кави, посмакувати Львівського шоколаду чи насолодитись неперевершеною архітектурою міста), але сильно не забавляйтесь, адже на наступний день маємо суперові плани ;).

Екскурсія «Старе місто». Під час цієї екскурсії ми пройдемося по території старого Львова і спробуємо зануритися в атмосферу справжнього середньовічного міста, яке збереглось до наших днів практично без змін.

Прогулюючись старими кварталами по вузьких, вимощених бруківкою вуличкам, вдихаючи аромат кави, що доноситься з безлічі маленьких затишних кав’ярень, ми будемо милуватися архітектурними шедеврами, які створювалися багатьма поколіннями талановитих львів’ян – величний Латинський кафедральний Собор (за бажанням можемо зайти всередину і відчути неповторну атмосферу; Вірменська церква, яка гармонійно поєднала в собі елементи східної та західної архітектури і стіни якої прикрашають дивовижні, містичні фрески; строгий і одночасно витончений ансамбль Успенської православної церквимеморіал «Простір Синагог» в колишньому єврейському гетто.

Про велич і могутність колись впливових католицьких орденів, розкажуть їх костели і монастирі – єзуїтів, домініканців, бернардинців.

Про колишню військову могутність середньовічного Львова нагадають два арсенали і останки грізних міських укріплень.

І, звичайно ж, не пройдемо повз площу Ринок – серця середньовічного Львова, з чудовим, ренесансним ансамблем будинків багатих і впливових львів’ян. Кожен з 45 будинків цієї старої площі має свою історію або легенду.

19:00 Трансфер у готель. Після насиченого дня відпочиваємо у готелі.

2 день. 11.12

03:00 Здаємо номери і рушаємо на зустріч новим враженням, переїзд у Краків.

10:00 -13:00 Екскурсія – знайомство з прекрасним м. Краків.

Прогуляємося Королівським трактом – шлях, яким протягом багатьох століть проїжджали польські королі, місце сплетення легенд, а тепер пройдемо і ми у супроводі місцевого гіда, поринаючи в історію міста. Однією з перших на нашому шляху стане сторожова вежа Барбакан, яку місцеві беззлобно називають «каструлею», – тут дізнаємося про бойове минуле. А далі, рухаємося до серця міста середньовічними вуличками, вздовж купецьких будинків і численних храмів. Прогуляємося Ринковою площею — історичне серце міста та познайомимося з головними будинками – пам’ятками. Дізнаємося про творця чудового вівтаря в Маріацькій базиліці, з його вежі щогодини лунає сигнал, який є музичним символом Кракова. Оглянувши традиційні вироби сувенірних лав на Ринковій площі, вирушимо через академічний квартал до Вавельського пагорба. На березі Вісли нас зустріне Вавельський замок із собором, що височить — символ країни і візитна картка Кракова. Гід розповість міфічні легенди про драконів та достовірні факти про походження споруди, яка пройшла 1000-річний шлях.

13:00-15:00 Після екскурсії всі бажаючі можуть відвідати міні-броварню, де буде проведено екскурсію. Ми побачимо весь процес пивоваріння та продегустуємо 5 видів Краківського пива, приготовленого за унікальними технологіями місцевими майстрами.

Після екскурсії ситно пообідаємо та спробуємо неперевершену польську кухню.

Дегустація знаменитого Краківського пива та екскурсія по броварні

(20 злотих/ людину, бл. 4,5 євро)

5 видів пива по 150 мл

– Обід (40 злотих/ людину, бл. 10 євро – ЗАРАЗ УТОЧНЮЄТЬСЯ).

15:30 -16:30 Поселяємось у номери. Готель  3* стильний та затишний.

Вільний час – можемо відпочивати у номерах, або піти прогулятись по вечірньому Кракову.

 

Спіймаймо Різдвяний настрій у Польщі!

Краківський ярмарок вважають найстарішим у Польщі, він вражає яскравістю та особливим передріздвяним настроєм! Традиційно проводиться у центрі Кракова на Ринковій площі.

Знаменита ратуша з високими різьбленими фасадами та неймовірно барвисті краківські шопки. Кожна шопка – це витвір мистецтва! Суконні ряди вражають різноманітністю сувенірів з усіх куточків Польщі: вовняні вироби з гірських регіонів, королівський балтійський бурштин білого та зеленого кольору, зубрівка з Біловезької пущі та «Голдвассер» – анісова горілка зі шматочками золота. Гостинніі місцеві запрошують покуштувати вишукані страви на грилі, традиційні польські копчені сири з кисло-солодким варенням, супи, овочі, насолодитися незабутніми солодощами та різдвяним напоєм  гжанець. Все можна скуштувати на місці або взяти із собою.

Це – справжня казка у Кракові!!

3 день. 12.12.

08:00 – 09:00 Ситненько снідаємо (у готелі, шведська лінія). Здаємо номери. І маємо вільний час у Кракові.

10:15 – 13:15 Пропонуємо вирушити на екскурсію в соляну копальню Величка, для групи від 10 осіб, факультативно (за бажанням),  вхід. квитки та екскурсія до Соляної шахти Величка 100 PLN польських злотих/ з людини, близько 22 євро, проїзд до Соляної шахти Величка  5 євро/ з людини.

Величка – невелике місто за 14 км. від Кракова, де знаходиться одна із найбільших старовинних соляних шахт Європи (700 років).

Соляна шахта «Величка» — одна з найнезвичайніших пам’яток Польщі, яка з 1978 р. входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Глибина шахти 340 метрів, загальна довжина коридорів та тунелів понад 245 кілометрів. Туристична траса довжиною понад 3 км включає понад 20 залів, у тому числі найбільший і унікальний, костел Св. Кінгі – покровительки шахтарів. Це, на думку більшості туристів, найграндіозніша камера на всьому маршруті. Довжина зали – 54 м, ширина -17м. Висота стель – 10-12 м. Залите світлом приміщення розташоване на глибині 110 метрів під землею. Названо воно на честь святої Кінгі, угорської принцеси та королеви Польщі. Каплиця створювалася понад сто років різними майстрами-шахтарями. Підземний костел багато прикрашений люстрами, різьбленням та скульптурами святих висіченими із солі, є тут і соляна копія «Таємної вечері». Екскурсовод розповість нам про життя шахтарів, які влаштовувалися тут цілими сім’ями та не виходили на поверхню.

По маршруту стоять воскові постаті, покликані надати розповіді реалістичності. У камерах безліч скульптур, висічених із солі. Окрім храму святої Кінги у шахтах близько 40 невеликих каплиць. Є на маршруті і камера із соляним озером, глибина якого сягає 9 метрів. Кілька годин знаходження на березі цього озера рівноцінне тижню перебування біля моря. Часом весь маршрут займає близько 3 годин.

Потрапити на шахту в індивідуальному порядку неможливо. Всі туристи формуються до групи та вирушають на екскурсію з гідом-провідником.

У шахті є особливий лікувальний мікроклімат, на глибині 135 м. обладнаний санаторій.

09:00 16:00 Також можна самостійно провести час у Кракові (похопитись у місцевих крамницях, погуляти по Строму місту вже самостійно).

16:00 Виїзд в Україну. Повертаємось у знайомий нам Львів.

23:55 Займаємо номери та відпочиваємо після насиченого дня. Відновлюємо сили.

 

4 день. 13.12.

08:00 – 09:00 Сніданок. Виселяємось з готелю.

09:00-12:45 Маємо вільний час, аби придбати місцеві сувеніри на згадку, зробити нові фоточки для соц. мереж, відвідати місцеві ресторації (рекомендуємо: Криївка, Гасовая Лямпа, Львівська Реберня, Майстерня шоколаду, Копальня кави,  Найдорожча ресторація Галичини, 36 ПО (новий заклад- пл. Рынок, 36), театр пива «Правда» тощо)

13:00 Трішки втомлені, але сповнені вражень, сідаємо в автобус та повертаємось до Кропивницького.

Приблизно о 23:00 прибуваємо у Кропивницький.

Виставляємо фото з тегом #ksamiltravel ділимось з колегами – хай заздрять;) та моніторимо нові мандрівки!

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com

 

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

На Різдвяний ярмарок до Кракова!
Догори