16.08-19.08, 13.09-16.09 2 дні!
6 екскурсій + концерт органної музики у вартості туру!
Вартість: 3750 грн.
Дітям до 12 років 3500 грн.
Одномісне розміщення – під запит.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданок, екскурсії по Кам’янець – Подільському, Кам’янець-Подільському замку, екскурсії у печері Кривче, Хотинською фортецею, палаці Орловських, екскурсія у парку палацу Орловських зі скелею з водоспадом та печерним гротом, концерт органної музики, страховка на дорогу, орг. збір.
До вартості не входить: прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах з пікніком 250 грн/люд., вхідні квитки Кам’янець-Подільської фортеці 100/50 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно., вхідні квитки до Хотинської фортеці (100/50 грн. дорослі/студенти, діти), обід у кафе біля печери 180 грн, комплексна вечеря у Маліївцях– 250 грн./люд. (білий борщ з сухофруктами, мамалига з грибами, овочі, фрукти, хліб, чай, лимонад), особисті витрати.
Програма туру:
1 день 16.08, 13.09
22:30 виїджаємо з Кропивницького.
2 день 17.07, 14.09
10:00 –11:30 Екскурсія та відвідування печери Кривче.
Кришталева печера у селі Кривче, як і багато інших, була утворена внаслідок вимивання підземними водами 20000000 років тому. Вона є гіпсовою системою ходів, розгалужених у різні боки. Загальна довжина цих ходів близько 23 км, але екскурсійний шлях значно коротший, всього 2500 м. Перед нами з першого кроку відкривається мальовничий вид печерних стін і галерей. Ви побачите тут всі кольори веселки, якими відливають білі кристали, коли на них потрапляє світловий промінь. Деякі печерні ділянки покриті темними гірськими породами, які наче фарби художника, змішали у собі найнеймовірніші кольори. У печері відбувається сезонна циркуляція повітря: у холодний період основний потік повітря має напрямок з печери, у теплий період тяга зворотна. Циркуляція повітря хоч і слабка, проте коефіцієнт повітрообміну свідчить про те, що за добу у печері повітря повністю оновлюється. Температура в печері постійна, не змінюється в залежності від пори року і становить у середньому 11°С. Вологість у печері висока – 90-98%. У тих місцях, де найбільша конденсація вологості, утворюються кристали. 1 мм кристала формується близько 150 років.

11:30 –12:00 Ранній обід у кафе біля печери (за бажанням, 180 грн).
12:00 –13:00 Переїзд до Хотина.
13:00 –15:30 Екскурсія Хотинською фортецею та вільний час.
Одна із наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні – свідок численних війн та баталій. Знаходиться вона в місті Хотин у 27 кілометрах від Кам’янця-Подільського. Завдяки своєму стратегічному розташуванню на важливих транспортних шляхах Хотин протягом століть залишався ласим шматочком для багатьох завойовників. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, створеного у Х ст. князем Володимиром після приєднання до Київської Русі буковинських земель. Спочатку це був замкнений земляний вал з дерев’яними стінами і оборонними спорудами. Завданням форту було обороняти поселення Хотин і переправи через річку. Історія Хотинської фортеці є драматичною та героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог. Тільки з 1739 по 1807 рік Хотинська фортеця пережила чотири облоги. А протягом XVI-XVII століть біля фортеці відбулося чотири великі битви. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її. У Хотинській фортеці знімалося понад 50 художніх фільмів, серед яких “Три мушкетери”, “Гадюка”, “Русалонька”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда”.

16:30 – 17:30 Екскурсія Кам’янець-Подільським замком.
Кам’янець-Подільська фортеця – вишукана та могутня, простояла століттями, а в наш час тішить нас найбільш фотогенічним фоном для інстаграмних фото! Відома ще з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV–XV ст. Доречі, це єдина фортифікаційна споруда в світі, що займає площу 121 гектар! Замковий комплекс складається зі старого міста та фортеці, на території якої височить одинадцять веж! Стіни фортеці вирубані в скелі над прірвою, а сама вона збудована так, ніби стоїть на кам’яному постаменті, який з усіх боків оточений ровом. Тут є своя православна церква, пекарня, пивоварня, стайні, склади зброї та будинок коменданта. Також залишилися приміщення для війська та слуг.
Фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що належить до «7 чудес України»! У замку знімали такі художні фільми як «Тарас Бульба», «Той хто пройшов крізь вогонь», «Балада про доблесного лицаря Айвенго».

18:00 Поселення до готелю, вільний час у місті
3 день 18.08, 15.09
09:00-10:00 Сніданок у готелі.
10:00 – 12:00 Екскурсія містом.
Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

12:00 – 12:30 Концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.
Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для Кам’янець-Подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

12:30 – 13:30 Вільний час на обід у місті.
14:00– 17:00 Факультативно, за бажанням (250 грн/люд.): прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах +пікнік – незабутня подорож річкою Смотрич, що поведе вас від повсякденної метушні в світ неймовірно красивих пейзажів, зітканих із води, каменю, дерева, металу тощо. Під час подорожі ви дізнаєтесь про найцікавіші сторінки історії каньйону та річки Смотрич. Три частини маршруту, які проходять мандрівники в супроводі гіда-інструктора – це три години релаксового сплаву, де спокій та гармонія не залишають нікого байдужим. Лебеді, качки, чаплі та рибалки, пугачі та бобри – всі тут! Зовсім поруч. То кого пощастить побачити саме вам? Такий сплав завжди залишає після себе бажання повернутися знову і зануритись у чарівний світ Смотрицького каньйону… Багато селфі, відео, світлин та стрімів із тримаранів гарантовано! Подаруйте собі лайтовий відпочинок на Смотричі, що у Кам’янці-Подільському. В кінці цього феєричного сплаву на нас чекає невеличкий пікнік з польової кухні, де зможемо обмінятися враженнями!

18:00-21:00 Екскурсія у Маліївці – палац та парк+ вечеря (за бажанням) та вільний час.
Це місце можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Вона забезпечувала мешканців палаці водою. Збудована на початку ХІХ століття (за іншими даними – у 1900 році). На її даху знаходився оглядовий майданчик з флагштоком.
Вежа кругла, має висоту 25 метрів. Завершується вінцем машикулів – навісних бійниць. З обох сторін до башти примикає паркова огорожа, яка замикає по периметру фруктовий сад. У центрі південної стіни паркової огорожі збереглася в’їзна брама маєтку, на пілонах якої стоять кам’яні вази. На території парку ростуть 200-річні дерева сосни, а також понадвікові дерева ялики колючої сизої, буку лісового, горіха чорного, стара бузкова алея. Також є 300-річний ясен. Всього – 84 види деревних рослин. Є два штучні ставки, на одному з них – острівець. Добре збереглося джерело питної води з барельєфом лева та невеликим басейном. Як не дивно, фонтан у басейні і досі працює. Але головна цікавинка Маліївців – 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом! Це є справді неймовірно мальовниче місце. В самій скелі є двоповерхова печера. Вважається, що за слов’янських часів тут були язичницькі капища. Верхня печера – носила ім’я Різдва Іоанна Предтечі. Нижня – св. Онуфрія. Там стояла статуя святого. Монастир було зруйновано в часи Хмельниччини і відновлено у 1708 році
21:15 Виїзд до Кропивницького
4 день 19.08, 16.09
06:00 Приблизно, прибуття у Кропивницький
Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com
При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.