21.06-24.06, 2 дні
6 екскурсій + концерт органної музики у вартості туру!
Вартість (за 1 людину): – при двомісному поселенні: дорослий 3750 грн., дитина до 12 років включно 3500 грн.
Одномісне розміщення – під запит.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданок, екскурсії по Кам’янець – Подільському, Кам’янець-Подільському замку, екскурсії у печері Вертеба, Хотинською фортецею, палаці Орловських, екскурсія у парку палацу Орловських зі скелею з водоспадом та печерним гротом, концерт органної музики, страховка на дорогу, орг. збір.
До вартості не входить: прогулянка Смотрицьким каньйоном на БРДМах з пікніком 250 грн/люд., вхідні квитки Кам’янець-Подільської фортеці 100/50 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, вхідні квитки до Хотинської фортеці (100/50 грн. дорослі/студенти, діти), комплексна вечеря у Маліївцях– 250 грн./люд. (білий борщ з сухофруктами, мамалига з грибами, овочі, фрукти, хліб, чай, димонад), особисті витрати.
Програма туру:
1 день 21.06
22:30 Виїзд з Кропивницького.
2 день 22.06
09:00-10:00 Екскурсія у Печері Вертеба.
Карстова печера Вертеба розташована на березі річки Серет на плато на висоті 274 м над рівнем моря. Загальна протяжність лабіринту, який дослідили вчені – 9 км. Там висока вологість і стала температура повітря +10+11°С.
Вертеба – одна із численних печер українського Поділля. Тут знайшли сліди давньої культури – трипільської. На перебування людей вказував посуд, залишки вогнища, ритуальні предмети. Їх ретельно дослідили науковці та облаштували музей і туристичний маршрут, де відтворили побут тогочасних людей.
Порожнина печери викладена крупнокристалічними гіпсами, які утворюють численні об’ємні ходи з мінеральними утвореннями. Найбільше прозорих і білих кристалів, сталактитів карбонатних форм. В одному з лабіринтів – Кам’яна Соломка – зі стелі звисають трубчасті кальцитові сталактити у вигляді стержнів довжиною 10-12 см. У печері водяться 4 види кажанів, занесених до Червоної книги України. Вертеба – єдина з великих подільських печер, яку в давнину люди використовували для житла і культових потреб. Понад 600 років там перебували люди: дослідники знайшли сліди трьох культурних верств енеолітичної культури, ознаки перебування людей епохи бронзи і пізніших часів.
11:30-13:30 Екскурсія містом Кам’янець – Подільський
Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

13:30 – 14:00 На нас чекає концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.
Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для Кам’янець-Подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

14:00 – 15:00 Вільний час на обід у місті.
15:30 – 17:00 Екскурсія у Кам’янець-Подільському замку
Кам’янець-Подільська фортеця – вишукана та могутня, простояла століттями, а в наш час тішить нас найбільш фотогенічним фоном для інстаграмних фото! Відома ще з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV–XV ст. Доречі, це єдина фортифікаційна споруда в світі, що займає площу 121 гектар! Замковий комплекс складається зі старого міста та фортеці, на території якої височить одинадцять веж! Стіни фортеці вирубані в скелі над прірвою, а сама вона збудована так, ніби стоїть на кам’яному постаменті, який з усіх боків оточений ровом. Тут є своя православна церква, пекарня, пивоварня, стайні, склади зброї та будинок коменданта. Також залишилися приміщення для війська та слуг.
Фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що належить до «7 чудес України»! У замку знімали такі художні фільми як «Тарас Бульба», «Той хто пройшов крізь вогонь», «Балада про доблесного лицаря Айвенго».

17:15 Поселення у готель, вільний час, ночівля
Готель знаходиться в центрі старого міста поблизу основних транспортних сполучень та головних історичних пам’яток Кам’янця-Подільського.
3 день 23.06
09:00-10:00 Сніданок у готелі, виселення.
10:30-13:00 БРДМ-тур+пікнік – один з найкращих варіантів оглянути мальовничий каньйон ріки Смотрич та ознайомитися з пам’ятками історії славетного Кам’янець-Подільського. Унікальністю Бойової розвідувально-дозорної машини є те, що ця машина з підвищеною прохідністю здатна долати водні перешкоди та рухатися практично у будь-яких умовах. Окрім феєричних відчуттів від перетворення БРДМ у катер під час мандрівки, на вас чекає захопливі краєвиди Смотрицького каньйону, у якому надійно сховані такі архітектурні пам’ятки, як башта Стефана Баторія, комплекс Польської та Руської брами, Замковий та Неопланівський міст, Пороховий склад, Захаржевська, Гончарська та Кравецька башти. Під час мандрівки гарантовані адреналін та чудові фото. В кінці цього феєричного сплаву на нас чекає невеличкий пікнік з польової кухні, де зможемо обмінятися враженнями!
13:30-14:10 Переїзд до Хотинської фортеці.
14:30-16:30 Екскурсія Хотинською фортецею та вільний час.
Одна із наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні – свідок численних війн та баталій. Знаходиться вона в місті Хотин у 27 кілометрах від Кам’янця-Подільського. Завдяки своєму стратегічному розташуванню на важливих транспортних шляхах Хотин протягом століть залишався ласим шматочком для багатьох завойовників. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, створеного у Х ст. князем Володимиром після приєднання до Київської Русі буковинських земель. Спочатку це був замкнений земляний вал з дерев’яними стінами і оборонними спорудами. Завданням форту було обороняти поселення Хотин і переправи через річку. Історія Хотинської фортеці є драматичною та героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог. Тільки з 1739 по 1807 рік Хотинська фортеця пережила чотири облоги. А протягом XVI-XVII століть біля фортеці відбулося чотири великі битви. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її. У Хотинській фортеці знімалося понад 50 художніх фільмів, серед яких “Три мушкетери”, “Гадюка”, “Русалонька”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда”.

18:00-21:00 Екскурсія у Маліївці + вечеря (за бажанням) та вільний час.
Це місце можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Вона забезпечувала мешканців палаці водою. Збудована на початку ХІХ століття (за іншими даними – у 1900 році). На її даху знаходився оглядовий майданчик з флагштоком.
Вежа кругла, має висоту 25 метрів. Завершується вінцем машикулів – навісних бійниць. З обох сторін до башти примикає паркова огорожа, яка замикає по периметру фруктовий сад. У центрі південної стіни паркової огорожі збереглася в’їзна брама маєтку, на пілонах якої стоять кам’яні вази. На території парку ростуть 200-річні дерева сосни, а також понадвікові дерева ялики колючої сизої, буку лісового, горіха чорного, стара бузкова алея. Також є 300-річний ясен. Всього – 84 види деревних рослин. Є два штучні ставки, на одному з них – острівець. Добре збереглося джерело питної води з барельєфом лева та невеликим басейном. Як не дивно, фонтан у басейні і досі працює. Але головна цікавинка Маліївців – 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом! Це є справді неймовірно мальовниче місце. В самій скелі є двоповерхова печера. Вважається, що за слов’янських часів тут були язичницькі капища. Верхня печера – носила ім’я Різдва Іоанна Предтечі. Нижня – св. Онуфрія. Там стояла статуя святого. Монастир було зруйновано в часи Хмельниччини і відновлено у 1708 році
21:15 Виїзд до Кропивницького
4 день 24.06
06:00 Приблизно, прибуття у Кропивницький
Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com
При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.