СКАРБИ БЕССАРАБІЇ

КРОПИВНИЦЬКИЙ- ІЗМАЇЛ – ПРИМОРСЬКЕ – ВИЛКОВЕ – КРОПИВНИЦЬКИЙ

09.07 – 12.07, 3 дні з відпочинком на морі!

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість (в залежності від категорії номеру):

з ч/зручностями – 2950 – дорослий, 2600 грн – дитина до 12 років.

зі зручностями – 3250– дорослий, 2900 грн – дитина до 12 років.

У вартості: транспортне обслуговування по програмі, проживання (2 ночі) в Приморському на перший лінії, харчування (2 сніданки, 1 обід, 2 вечері), екскурсійне обслуговування під час відвідування м. Вилкове та м. Ізмаїл,  2 прогулянки на катері: по р. Дунай та Дунайським плавням, страховка.

 У вартість не входить: обід на базі біля Ізмаїлу (150 грн./люд.),  додаткове харчування, вхідні квитки, особисті витрати.

ПРОЖИВАННЯ НА БАЗІ ВІДПОЧИНКУ “МЕЛІОРАТОР”.

База знаходиться в 100 м від моря. Пляж з дрібним піском шириною 50-100 м.

 Розміщення пропонується у 2х, 3х, 4х місних номерах:

-з частковими зручностями – туалет, раковина в номері, душ на території, холодильник, меблі.

-з зручностями в номері: санвузол з душем і гарячою-холодною водою цілодобово, кондиціонер, холодильник, телевізор.

Недалеко від бази знаходиться ринок, магазини, кафе.

На пляжі знаходиться пункт прокату катамаранів, моторних човнів. Можна покататися на банані, водних гірках та інших атракціонах.

Програма туру:

1 день 09.07

01:00 Виїзд з Кропивницького.

09:00 – 11:00 Екскурсія по м. Ізмаїл.

11:00-12:00 Вільний час.

Захоплива екскурсія по ІЗМАЇЛУ- по культурній столиці цього краю. Розташований на високому березі Дунаю – Ізмаїл 🌺 – це перш за все Морський порт⚓, південні ворота України. Гарне, доглянуте і дуже зелене місто вражає своєю історією і південним колоритом.

Початок екскурсії – біля Покровського собору. У центральній частині міста, оточеної тінистими і затишними свекрами, величаво підноситься чудовий пам’ятник архітектури першої половини XIX століття – Свято-Покровський Собор.

Далі на нас чекає колишня османська мечеть 17 століття (нині діорама) в районі фортеці,  територія Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, пам’ятник з Орлом – теж у фортеці! Мала мечеть – найдавніший архітектурний пам’ятник Ізмаїла, один з небагатьох в Україні зразків османської архітектури. Мечеть розташована на території турецької фортеці Ізмаїл, взятої в 1790 р. У приміщенні мечеті відкрито музей з діорамою “Штурм фортеці Ізмаїл”.

Далі їдемо на морвокзал – набережну річки Дунай. На протилежному боці – румунський берег. По проспекту Суворова побачимо пам’ятник Суворову, Міський сад  і далі  монастир Костянтина і Олени (він в румунському стилі). Йдемо до будівлі, де колись розташовувалася канцелярія градоначальника ізмаїльського Сергія Тучкова та подивимось на костел.

 

В Ізмаїлі чудесним чином переплітаються культури різних народів, що населяють місто протягом усієї його історії, це особливо відчувається в спілкуванні місцевих – «послухайте» Ізмаїл!

Тут ви почуєте болгарську, молдавську, румунську мову і турецький діалект, в народі званий гагаузьким та ін.

 

13:00-14:00 Катання на катері по Дунаю.

Дунай – найбільша річка Центральної і Південно-Східної Європи, де ви побачите Румунський берег до якого рукою подати. Річка дружби – починаючись в горах Шварцвальда в Німеччині, Дунай проходить через такі столиці Центральної і Південно-Східної Європи, як Відень, Братислава, Будапешт і Белград, Регенсбург, австрійський Лінц, хорватський Вуковар, сербський Нові-Сад, болгарські Русе і Відін, румунські Бреїла, Тулча і Галац, українські Ізмаїл , а також Рені та Вилкове.

14:00-15:00 Обід.

15:00 Переїзд в Приморське.

17:00 Поселення.

18:00 Вечеря. Вільний час.

 

2 день 10.07

09:00 Сніданок.

Вільний час на морі у Примоському. Піщаний пологий берег розтягнувся на 6 км вздовж узбережжя Чорного моря і повітря наповнене ароматами степових трав і солоних прилеглих озер.

 

3 день 11.07

09:00 Сніданок. Вільний час.

11:30 Виїзд з Приморського.

12:00 Початок екскурсії по м. Вилкове
Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків – каналів (вулиць) Української Венеції. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летя. Звідси від пам’ятника старообрядцям – засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам’ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до цього часу більшість жителів міста складають саме старовіри.

Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до «0 км».

Попереду ще одна приємна частина подорожі посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену садибу «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого. Рибальський пікнік з дунайською юшкою, приготовленою на дровах з вином «Новак», фіточаєм на травах із старовинного дров’яного самовара з місцевим медом.

На плавзасобі Дунайськими плавнями дістанемось знаменитого заповідного узмор’я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід’ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов’язково збудеться.

19:00 Виїзд у Кропивницький.

4 день
орієнтовно 02:00-03:00 Прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

  1. Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

СКАРБИ БЕССАРАБІЇ
Догори