Улюблені Карпати – Петрос, Солотвино та не тільки, в липні!

15.07-19.07, 3 дні!

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

 

Вартість:

при двомісному разміщенні 3450 грн.

діти до 12 років 3100 грн.

при трьохмісному разміщенні 3350 грн.

діти до 12 років 3000 грн.

при чотирьохмісному разміщенні 3250 грн.

діти до 12 років 2900 грн.

 

У вартості: транспортне обслуговування по програмі, проживання (2 ночі), харчування  – сніданок та вечеря (3 сніданки, 2 вечері, 1 обід), екскурсійне обслуговування, трансфер  ГАЗ-66 до полонини Козьменщик та обід на полонині,   страховка.

 

У вартість не входить: Солотвино (вхідні квитки: 70 грн. дорослий, діти до 12 років включно – 40грн.), додаткове харчування, вхідні квитки за програмою Буковель: етнопарк «Гуцул Ленд» (дорослий/діти до 12 років)- 195/145 грн, до 6 років безкоштовно, оглядові витяги -150/100 грн., родельбан «speed fun» – одна особа – 500 грн., тандем – 800 грн., особисті витрати.

 

Програма туру:

 1 день 15.07

19:00 Виїзд з Кропивницького

 

2 день 16.07

близько 09:00 сніданок в готелі

09:30 виїзд з готелю, переїзд до Солотвіна.

11:30 – 16:00 відпочинок на солених озерах у Солотвіно.

 Влітку варто трохи оздоровитися та набратися сил. Солотвино з унікальними солоними озерами, допоможе Вам відновити сили і насолодитися чарівною природою Закарпаття. Селище розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії.

Цілісінький комплекс солоних озер, допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцнити своє здоров’я. Також використовують грязь солоних озер для лікування і омолодження шкіри. Температура води в озерах Солотвина влітку сягає близько 27 ° С, а взимку – 17 ° С. Через це тут можна купатися з квітня по листопад.

16:00 – 17:00 – переїзд до географічного центру Європи

 Вільний час, фотографуємося, дегустуємо мінеральну воду.

Один з мінеральних джерел води “Буркут”, в честь яких с. Кваси отримало свою назву. “Квасний” водою на Гуцульщині називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди і зайві солі.

18:30 – 19:30 – переїзд в готель
20:00
вечеря у готелі, вільний час.

 

3 день 17.07

08:30 Сніданок в готелі.

09:30 Виїзд до с.Лазещина (Закарпатської області) де пересідаємо на ГАЗ-66 та їдемо по дорозі з приголомшливими гірськими краєвидами до полонини Козьменщик. Це високогоріне пасовище, де у нас буде можливість познайомитися з культурою сироваріння та навіть придбати “гуцульське біле золото” від виробника.

З висоти 1700 м.н.р.м. вирушаємо підкорювати одну з найцікавіших вершин Карпат Петрос –  (2020 м), яка дуже гостинна до туристів у будь-яку пору року. Підйом та спуск в середньому займатиме 3 години.

Гора Петрос розташована на Чорногірському хребті, на території Карпатського Біосферного заповідника. З гори відкривається чудова та мальовнича панорама на всі вершини Українських Карпат. Краєвиди з Петроса майже такі ж, як із Говерли, а іноді ще краще – чіткіше видно Близницю і за нею ряд полонин хребта Свидовець. Тут не так багато туристів, а тому можна дозволити собі побути із Чорногорою наодинці – це дає неймовірне перезавантаження! Зрештою, це багата на легенди та містичні історії місцевість. Хто такий Страхопудисько та чому його боялася вся околиця? Чому у вершину так часто б’ють блискавки та так полюбляють над нею збиратися клубчасті хмари? Про ці та інші таємниці ми дізнаємося під час підйому на гору Петрос!

Після спуску на нас чекатиме справжній полонинський обід. Бограч та банош свіжеприготовані на вогні за найстарішим гуцульським рецептом.

18:00 – 19:00 Приблизно повернення в готель.

20:00 Вечеря в готелі. Відпочиваємо.

4 день 18.07

08:30 Сніданок в готелі.
10:00 Виселення з готелю та переїзд до Буковелю. Вільний час у Буковелі.

Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

 

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

15:00 Переїзд до Яремче.

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

близько 18:00 виїзд до Кропивницького.

По дорозі додому – фотосесія біля скульптурної композиції мамонтів зробленої в натуральну величину!

 

5 день 19.07
06:00 – 07:00 орієнтовно Прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

  1. Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Улюблені Карпати – Петрос, Солотвино та не тільки, в липні!
Догори