Одноденний тур в Чорнобиль з Кропивницького

Вартість туру: 1430 грн.

Офіційний тур для туристів віком від 18 років!

Дати виїздів:  24.10, 07.11, 21.11.2020

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

План туру:

Від’їзд з Кропивницького (04:00) переїзд до Чорнобиля. Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП “Дитятки” (орієнтовно 11:00), перевірка паспортних документів.

Чорнобиль: меморіальний парк, цвинтар затоплених барж, меморіал “Тим, хто врятував світ” біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка приймала участь в ліквідації аварії.

Прип’ять: пішохідня прогулянка покинутим містом. ДК “Енергетик”, парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр “Прометей”, дитячий садок, школа, басейн “Лазурний”, міська пристань, готель “Полісся”, міліція, пожежна частина, лікарня, куди доставляли перших постраждалих від аварії, житлові будинки (список об’єктів може змінюватися в залежності від їх доступності та погодних умов).

Секретне місто Чорнобиль-2: загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга» яка забезпечувала стеження за запуском балістичних ракет.

Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, оглядовий майданчик, обід з привізних продуктів в чорнобильській їдальні (оплачується окремо – 160 гривень). Дозконтроль на виїзді із Зони відчуження на КПП “Дитятки”. Переїзд до Кропивницького. Повернення до Кропивницького (23:00 – орієнтовно).

До вартості включено: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, оформлення документів для відвідування зони відчудження, страхування: медичне та від нещасного випадку.

Окремо оплачується: обід.

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється  під час подорожі.

4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Одноденний тур в Чорнобиль з Кропивницького
Догори