Вихідні у Кам’янець-Подільському та Чернівцях!

14.04 – 17.04,  19.05 – 22.05,  2 дні   

5 екскурсій у вартості туру!

Вартість (за 1 людину): – при двомісному поселенні: дорослий 3100 грн., дитина до 12 років 2800 грн.

– При трьохмісному та 4х місному поселенні: дорослий 3050 грн., дитина до 12 років 2750 грн.

Одномісне розміщення – під запит.

 

До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування –1 сніданок, екскурсія по Кам’янець – Подільському + замок, екскурсія Чернівцями, екскурсія у чернівецькому музеї Народної архітектури та побуту, концерт органної музики, страховка на дорогу.

До вартості не входить: прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах + вечеря-пікнік 200 грн/люд., вхідні квитки Кам’янець-Подільської фортеці 100/50 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, вхідні квитки до чернівецького музею народної архітектури та побуту (70/50/30 грн.), вхід. квитки до Чернівецького універсітету 60 грн. дор., 20 грн. дит., додаткове харчування та особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку військовими діями, пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

1 день 14.04, 19.05

Зустрічаємось, вантажимо речі о 22:30 виїджаємо з Кропивницького.
Прихопіть обов’язково гарний настрій, щось смачненьке і знайомимось ще в дорозі.

2 день 15.04, 20.05

09:00 – 11:00 Екскурсія Чернівцями.

Екскурсія по столиці Буковини – Чернівцям, який ще називають “маленьким Парижем”, а за своєю красою Чернівці не поступаються Відню. Вранці місто особливо чарівне –  вже прокинулося, але десь ще оповите серпанком сну. З численних кафе вже доноситься п’янкий аромат кави – місто наповнюється романтичною атмосферою! Ви прогуляєтеся вулицею де тепер розташований Чернівецький обласний музично-драматичний театр імені О. Кобилянської, Єврейський народний дім, а напроти нього – будівля колишньої Палати ремесел і торгівлі, де тепер навчають студентів-медиків. Далі по вул. Бетховена на Головну, до Будинку – корабля, який знаходиться поряд із Костелом Воздвиження Всечесного Хреста. Та вийдемо на найлегендарнішу вулицю міста – вул. Ольги Кобилянської, про яку складено десятки легенд. Кожний будинок має свою архітектуру та свою історію, тут розташований Краєзнавчий музей, де зберігається найбільша колекція пам`яток Буковини та унікальний об`єкт – Український народний дім. Прогулявшись вишуканою та спокійною вулицею, закриту для руху громадського транспорту, у вас буде можливість заглянути в одне з колоритних закладів міста.

Екскурсія Чернівцями
Екскурсія Чернівцями

11:00 – 12:00 Екскурсія в Університет.

Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається колишня Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації. Зараз це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також популярне місце для фотосесій серед буковинських молодят.
Спеціально для будівництва резиденції в Чернівцях було відкрито 2 цегельних і один керамічний завод, а також найняли найкращих майстрів з різних куточків Австро-Угорщини.
Прямо при вході в парк встановлено бюст творця ансамблю – чеського архітектора І. Главки. Є в парку водойма з фонтаном, колодязь митрополитів, метеорологічна станція та оранжерея рідкісних рослин. В кінці парку – грот з входом у підземелля.
Ансамбль Резиденції побудований в романо-візантійському стилі у поєднанні архітектурних елементів різних епох з додаванням
мотивів ренесансної архітектури, готики та мавританського стилю. Відвідавши Чернівецький університет – ви переконаєтеся, що в Україні є архітектурні пам’ятники, які перевершують західноєвропейські зразки!

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

12:00 – 14:00 Вільний час у місті та час на обід.

14:00 – 14:30 Переїзд до музею.

14:30 –17:0Екскурсія у чернівецькому музеї Народної архітектури та побуту, вільний час.

На мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Ця екскурсія перенесе нас у минуле! Територія музею має різноманітний рельєф, що дає уявлення про ландшафти географічних зон Буковини. На дев’яти гектарах  вже збудованої експозиції відтворено дві сільські вулиці, які включають п’ять селянських садиб, громадські та господарські споруди (  церква, дзвіниця, сільська управа, корчма, кузня). Вони відтворюють буковинські поселення середини XIX – першої половини XX ст. Для огляду відкриті етнографічні зони «Хотинщина», (Хотинський, Кельменецький, Сокирянський райони) і «Західне Подністров’я» (Кіцманський, Заставнівський, Новоселицький райони). На сьогодні з різних куточків області перевезено і встановлено 35 архітектурних об’єктів.

музей Народної архітектури та побуту
музеї Народної архітектури та побуту

17:00 –18:0Переїзд до Кам’янець-Подільського, поселення у готель, вільний час, ночівля.

Наш готель дуже зручно розташований – у парковій зоні Кам’янця-Подільського. Всього у 20 хвилинах пішки до Старого міста.  Незвична для міста тиша та домашній затишок очікують вас. Номери зі всіма зручностями.

3 день 16.04, 21.05

09:00 –10:00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

10:00 – 14:00 Екскурсія містом та Замком.

Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

Кам’янець Подільський
Кам’янець Подільський

Кам’янець-Подільська фортеця – вишукана та могутня, простояла століттями, а в наш час тішить нас найбільш фотогенічним фоном для інстаграмних фото! Відома ще з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV–XV ст. Доречі, це єдина фортифікаційна споруда в світі, що займає площу 121 гектар! Замковий комплекс складається зі старого міста та фортеці, на території якої височить одинадцять веж! Стіни фортеці вирубані в скелі над прірвою, а сама вона збудована так, ніби стоїть на кам’яному постаменті, який з усіх боків оточений ровом. Тут є своя православна церква, пекарня, пивоварня, стайні, склади зброї та будинок коменданта. Також залишилися приміщення для війська та слуг.

Фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що належить до «7 чудес України»! У замку знімали такі художні фільми як «Тарас Бульба», «Той хто пройшов крізь вогонь», «Балада про доблесного лицаря Айвенго».

Кам’янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця

14:00 – 15:00 Вільний час на обід у місті.

15:00 – 16:00 Зустріч з гідом у старому місті. На нас чекає концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла. Це один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.

Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для Кам’янець-Подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла
Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла

16:30 – 19:30 Факультативно, за бажанням (200 грн/люд.): прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах +пікнік. Незабутня подорож річкою Смотрич, що поведе вас від повсякденної метушні в світ неймовірно красивих пейзажів, зітканих із води, каменю, дерева, металу тощо. Під час подорожі ви дізнаєтесь про найцікавіші сторінки історії каньйону та річки Смотрич. Три частини маршруту, які проходять мандрівники в супроводі гіда-інструктора – це три години релаксового сплаву, де спокій та гармонія не залишають нікого байдужим. Лебеді, качки, чаплі та рибалки, пугачі та бобри – всі тут! Зовсім поруч. То кого пощастить побачити саме вам? Такий сплав завжди залишає після себе бажання повернутися знову і зануритись у чарівний світ Смотрицького каньйону… Багато селфі, відео, світлин та стрімів із тримаранів гарантовано! Подаруйте собі лайтовий відпочинок на Смотричі, що у Кам’янці-Подільському. В кінці цього феєричного сплаву на нас чекає невеличкий пікнік з польової кухні, де зможемо обмінятися враженнями!

прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах
прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах

20:00 – 21:00 Вільний час у місті.

21:00 виїзд до Кропивницького

4 День. 17.04, 22.05
06:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com

 

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

 

Вихідні у Кам’янець-Подільському та Чернівцях!
Догори