Вулиця Червоних ліхтарів та інші «СЕКРЕТИ» Кам’янець-Подільського + Хотин

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

29.10 – 01.11.

 

Вартість: дорослий 2430 грн., дитина до 12 років 2180 грн.

 

У вартості: проїзд за маршрутом, проживання (1 ніч), частково харчування (2 сніданки, 1 обід), екскурсійне обслуговування: дуже цікава театралізована екскурсія «Вулиця Червоних ліхтарів» з секретами та гостинцями, екскурсія «Кам’янець – столиця кавоваріння Східної Европи у XVII ст.» з дегустацією кави і солодощів, екскурсія Ка’янець-Подільським замком, екскурсія Хотинською фортецею, страховка (на дорогу).

 

Додатково: особисті витрати, додаткове харчування, благодійний внесок на прослуховування концерту органної музики від 20 грн., за бажанням під час екскурсії «Кам’янець – столиця кавоваріння Східної Европи у XVII ст.» можна переодягнутися в театралізовані наряди минулих століть – 250 грн/ людину, катання з адреналіном на БРДМах по Смотрицькому каньйону – 350 грн/людину.

 

 У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Програма туру:

1 день. 29.10
23:30 Виїзд з Кропивницького

 

2 день 30.10
08:00 Близько прибуття в Кам’янець-Подільський
08:30  Сніданок у готелі.
09:30 – 11:30 Театралізована екскурсія «Кам’янець – столиця кавоваріння Східної Европи у XVII ст.»

 

Нас зустрічає гід в образі дружини султана – Гюльнуш, яка привезла культуру кавоваріння в Кам’янець. (За бажанням під час екскурсії можна переодягнутися в театралізовані наряди минулих століть – 250 грн/ людину). Вийдуть дуже ефектні фото!;)

Вона розповість  про винайдення кави та разом із гідом про дегустуємо один з рецептів кави 10 ст. Далі – зміна локацій, в процесі чого ми дізнаємось,  як кава поширювалась світом і як вона потрапила до Кам’янця. Далі – дегустація кави по-турецьки з круасаном. Продовжимо подорож до винайдення першої каво-машини та як людство п’є каву в 21 столітті. Модні тренди, цікаві факти, і знову дегустація  на вибір (еспрессо чи американо). В кінці екскурсії кожин отримає «мішечки кави» по-старовинному рецепту, які можна буде приготувати вдома.

12:00 -13:00 Екскурсія Кам’янець-Подільським замком.

Одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

13:00 -14:00 Вільний час у замку.

14:30 -15:30 Поселення. Обід у готелі, вільний час для відпочинку.

16:45 Переїзд в центр.

17:00 -17:20  Концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла (благодійний внесок від 20 грн.).

17:30 -19:00 Екскурсія «Вулиця Червоних ліхтарів» з секретами Кам’янця.

На нас чекають пікантні та маловідомі історії з життя міста: повсякденне життя містян (історія вулиці Зарванської, локація і характеристика ресторацій, шинків, пивних та ін. закладів харчування, меню ресторанів, їжа, яку вживали селяни), санітарний стан міста (каналізація, нечистоти, туалети й т.д.), цех сажотрусів та характеристика діяльності представників цеху, їх типаж; розвиток проституції в місті, поява перших борделів, характеристика повій; бруківка; Руський ринок, театр. Події 17 – початку 20 ст.

В кінці екскурсії усіх поласують рогаликами, пундиками приготованими за старовинними рецептами минулих століть та кавою зі спеціями.

19:00 Вільний час, самостійно повертаємось в готель, ночівля.

 

3 день 31.10

08:30 –09:00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

09:1510:00 Переїзд до Хотина.

10:00 -13:00 Екскурсія Хотинською фортецею.

Одна із наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні – свідок численних війн та баталій. Знаходиться вона в місті Хотин у 27 кілометрах від Кам’янця-Подільського. Завдяки своєму стратегічному розташуванню на важливих транспортних шляхах Хотин протягом століть залишався ласим шматочком для багатьох завойовників. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, створеного у Х ст. князем Володимиром після приєднання до Київської Русі буковинських земель. Спочатку це був замкнений земляний вал з дерев’яними стінами і оборонними спорудами. Завданням форту було обороняти поселення Хотин і переправи через річку. Історія Хотинської фортеці є драматичною та героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог. Тільки з 1739 по 1807 рік Хотинська фортеця пережила чотири облоги. А протягом XVI-XVII століть біля фортеці відбулося чотири великі битви. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її. У Хотинській фортеці знімалося понад 50 художніх фільмів, серед яких “Три мушкетери”, “Гадюка”, “Русалонька”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда”.

 

13:0014:00 Вільний час.

14:1515:00 Переїзд до Кам’янець-Подільського.

15:00-18:00 Час на обід центрі міста, вільний час для придбання сувенірів та чашечки кави.

Запрошуємо ФАКУЛЬТАТИВНО:

16:00-17:00 катання на БРДМах (350 грн/ людину)

(проводиться для групи від 10 осіб)

Це один з найкращих варіантів оглянути мальовничий каньйон ріки Смотрич та ознайомитися з пам’ятками історії славетного Кам’янець-Подільського. Унікальністю Бойової розвідувально-дозорної машини є те, що ця машина з підвищеною прохідністю здатна долати водні перешкоди та рухатися практично у будь-яких умовах. Окрім феєричних відчуттів від перетворення БРДМ у катер під час мандрівки, на вас чекає захоплива екскурсія та краєвиди Смотрицького каньйону, у якому надійно сховані такі архітектурні пам’ятки, як башта Стефана Баторія, комплекс Польської та Руської брами, Замковий та Неопланівський міст, Пороховий склад, Захаржевська, Гончарська та Кравецька башти. Під час мандрівки гарантовані адреналін та чудові фото.

18:15 Виїзд до Кропивницького.

 

4 день 01.11.

02:30 Орієнтовно, прибуття до Кропивницького.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Вулиця Червоних ліхтарів та інші «СЕКРЕТИ» Кам’янець-Подільського + Хотин
Догори