ПЕРЛИНИ СХОДУ

Харків – Святогірськ – Соледар

 

23.10-25.10, 2 дні!

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

 

Вартість (за 1 людину):

– при двомісному розміщенні 2520 грн.

діти до 12 років 2270 грн.

– при трьохмісному розміщенні 2470 грн.

діти до 12 років 2220 грн.

 

!!!Відвідування Соледару – від 10 років!

 

До вартості входить: проїзд за маршрутом, проживання (1 ніч), харчування (1 сніданок, 1 вечеря, 1 обід), екскурсійне обслуговування по програмі туру: оглядова екскурсія по м. Харків, екскурсія по Свято-Успенській Святогірській лаврі, екскурсія в соляній шахті м. Соледар, страховка (на дорогу).

До вартості не входить: додаткове харчування, особисті витрати.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день 23.10

3:00 Виїзд з Кропивницького.

Близько 09:00 прибуття у Харків.

9:00 -12: 00 Оглядова екскурсія по м. ХАРКІВ.

Ви познайомитеся з пам’ятниками міста – старовинними, дивними, сучасними, які кочують з місця на місце, з прикметами, для загадування бажань. Побуваєте на старовинній площі Конституції, яка раніше була Ярмаркова. Відчуєте вільні простори площі Свободи. Погуляєте затишним парком Шевченка та довгою вулицею Сумською, де можна вивчити всі архітектурні стилі… Побачите Успенський, Благовіщенський та Покровський собори. І, звичайно ж, символи міста – фонтан Дзеркальний струмінь, Держпром, Будинок зі шпилем.

Харків – одне з найпопулярніших туристичних міст України. На його гербі красується ріг достатку, і це неспроста. Харків щедрий до кожного, хто приїжджає в гості. Він ділиться енергійністю “молодіжного” міста, переповненого студентами, життєвою силою і, звичайно ж, довгою і цікавою історією. Тут своя мова, свої приказки, свої герої. Своя атмосфера.

12:00 – 15:00 Вільний час, час на обід.

15:30 – 17:00 ЕКОПАРК ФЕЛЬДМАН

Благодійний проект – парк, який об’єднує в собі турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей, а також цікавий варіант дозвілля. Сьогодні Екопарк є територію для сімейного відпочинку з розвагами і зоопарком. Всі відвідувачі мають можливість не тільки спостерігати за тваринами, але і близько спілкуватися з деякими з них в зоні контактного зоопарку. Можна взяти на руки звірка і «поспілкуватися».

17:15 – 20:00 Переїзд  у Святогірськ.

20:15 Поселення в готель у Святогірську.

20:30 Вечеря в готелі. Вільний час. Ночівля.

 

2 день 24.10

08:00 – 8:30 Сніданок.

08:30 – 09:00 Переїзд.

09:00 – 12:00 Свято-Успенська Святогірська лавра, екскурсія і вільний час.

На правому березі Сіверського Дінця на білих гострих крейдяних скелях в обіймах зелені виблискує православна перлина – Святогірська Успенська Лавра – одна з трьох найважливіших православних святинь України.

Монастир заснований в XIII в. на високому крейдяному березі р. Сіверський Донець. Перша письмова згадка про місцевість “Святі гори” відноситься до 1526 р, а офіційно монастир заснований в 1624 р.

Спочатку монахи селилися в печерах на крейдяних відрогах. Вся гора пронизана лабіринтом ходів і келій. Вершину вінчає Миколаївська церква (XVII ст.), Вівтарна частина якої вирізана прямо в скелі. Біля підніжжя знаходиться Успенський собор (1859-61 р), трапезна з Покровською церквою (1847-51 рр.), Вежі монастирських стін. У печерах – підземні церкви Антонія і Феодосія (XVII ст.), Різдва Іоанна Предтечі (XIX ст.), Печерна каплиця, дві усипальні, келії.

У Святогірській лаврі бували відомі особистості XVIII-XIX ст. В 1922 р обитель була закрита, приміщення розграбовані, на території відкритий будинок відпочинку. З 1992 по 2003 рр. тривало повернення житлових і господарських приміщень у відання відродженого монастиря. У 2004 р йому присвоєно статус лаври.

У храмі знаходяться нетлінні мощі відомого Святогірського подвижника – преподобного Іоанна, який провів в затворі 17 років.

Святогірські печери – одна з головних святинь монастиря. Довжина печери близько кілометра, хід прокладений до самої вершини гори. На відміну від Київських печер, де після невеликого спуску йдеш рівною поверхнею, в Святогірських – хід підіймається постійно вгору.

Відвідування монастиря суворо регламентовано, за порядком стежать охоронці-козаки.

ВИМОГИ ДО ОДЯГУ: жінкам потрібно бути одягненими в спідниці і хустки (бажано, щоб плечі, руки та ноги теж були прикриті), а чоловікам заборонені майки і шорти.

12:00 – 12:30 Обід в трапезній.

12:45 – 14:20 Переїзд в Соледар.

15:00 – 17:00 Екскурсія соляною шахтою “Соляна симфонія” у м. Соледар.

Найбільша сільничка України.

Декілька хвилин спуску на ліфті (на глибину 300 м) і ви перебуваєте на дні прадавнього моря, де все навколо – це сіль: стеля, стіни, підлога.

Про Соледар варто не слухати, а хоча б раз побачити й дійсно очманіти. Місце, після якого ще довго не буде відпускати почуття подиву. Саме тут виробляють сіль, яку ми звикли щодня додавати в їжу (та, що в біло-синіх пачках). Вас проведуть по системі соляних лабіринтів, створених в результаті видобутку солі, побачите безліч скульптур висічених майстрами в сольовій породі, побачите зал, де проводиться Міжнародний фестиваль симфонічної музики, церкву, соляну копію пальми Мерцалова.

Цілющий ефект соляної шахти полягає у властивостях натуральної солі. Повітря, насичене іонами солі, має бактерицидні властивості.

Але “сіль” не в солі 🙂 а в розмірах тунелів, які на 200 метровій глибині, немов удав, розтягнулися на 300 км. В тунелях розташувалося невелике містечко з справжнім футбольним полем, кафе, санаторієм і іншими дивовижними об’єктами. Цілорічна температура повітря в тунелях – 15С.

Після закінчення екскурсії рекомендуємо придбати хоча б маленький соляний світильник.

 

17:15 Виїзд в Кропивницький.

 

3 день 25.10

2:00 -03:00 Орієнтовно прибуття в Кропивницький.

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

ПЕРЛИНИ СХОДУ
Догори