Закарпаття на свято Покрови + Львів!

13.10. – 17.10, 3 дні!

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Проживання в самому центрі Мукачева!

 

Вартість: 4050 грн.
Дітям до 12 років
3650 грн.

До вартості входить: проїзд за маршрутом, проживання (2 ночі), харчування (2 сніданки, 2 вечері, 1 обід), термальні басейни “Жайворонок” (2:20 години), елітний дегустаційний тур в Шато Чизай (2 години), екскурсійне обслуговування по програмі туру (замок Паланок (Мукачево), о. Синевир, Львів) та супровід, страховка на дорогу.
До вартості не входить: вхідні квитки в замок Паланок: 100 грн. дорослий, 50 грн. дитячий, канатна дорога: 150 грн. дорослий, 100 грн. дитячий, водоспад Шипіт: дорослий  20 грн., діти 7-16 р. 10 грн., діти до 7 р. – безкоштовно, озеро “Синевир”: дорослий  30 грн., студенти і школярі – 15 грн., додаткове харчування, особисті витрати.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 13.10
18:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 14.10
близько 10:00 приїзд у м. Мукачево. до 11:30 Екскурсія Мукачівський замок

Замок Паланок – історичний центр Мукачева. Один з наймогутніших замків Європи. Протягом 108 років був в’язницею, де утримувалось близько 20 000 в’язнів. В 1805 році в замку зберігалась найцінніша реліквія Угорщини – корона першого короля Іштвана святого.

Замкова гора, на якій височіє цитадель – в минулому вулкан.

За переказами, перші натяки на зміцнення тут з’явилися ще ймовірно в 9-10 столітті і були дерев’яні.
Сьогодні Паланок більше ніж дуже зручний і привабливий з туристичної боку замок. До нього веде дуже гарна дорога, піднятися по якій не важко навіть літній туристу. У самій фортеці час йде дуже швидко, оскільки тут стільки всього цікавого і захоплюючого.

12:00 – 14:00 Елітний дегустаційний тур в Шато Чизай:

1) Екскурсія територією Шато Чизай.

2) Відвідування виносховища, де ви отримаєте знання про те, як у сучасному світі творять Вино

3) Тур по “Музею винороба Чиза”.

4) Дегустація вин від професійного сомельє тільки елітних та ексклюзивних вин + Закарпатський крафтовий сир.

5) Візит на виробництво в цех розливу (за технічної можливості).

Дегустаційні тури в Шато Чизай – це не просто дегустація вина в одному із старих підвалів Закарпаття. Це занурення у світ сучасного високоякісного виноградарства і виноробства. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю. Виноробний комплекс Шато Чизай заснований 1995-го року в урочищі Чизай, що біля міста Берегово на Закарпатті. Культура Закарпатського виноробства унікальна, тому що протягом історичних перипетій об’єднала в собі угорську, італійську та австрійську традиції. Саме результат цього культурного сплаву дав такий цікавий і колоритний продукт – як Закарпатське вино. Сьогодні Chateau Chizay – це не винзавод, а виноробне містечко, осередок благородного ремесла і рукотворне диво Закарпаття.

14:30-17:00, ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ “Жайворонок”.
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.

Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край. Увага! Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

 

18:00-19:00 Переїзд до Мукачево. Поселення в готелі.
19:30 Вечеря та вільний час – перебуваючи в самому центі Мукачево (де розташований наш готель), ви можете прогулятися цим мальовничим містечком. Місто на перетині багатьох шляхів, з багатою історико-культурною спадщиною, але сучасне та яке постійно оновлюється. Ночівля.

3 День. 15.10
08:00 Сніданок у готелі.
09:00 Виїзд на екскурсійну програму.

11:00 -12:00 Відвідаємо канатно-крісельну дорогу.

У Пилипці знаходиться найдовша канатно-крісельна дорога Закарпаття (1650 м), яка доставить нас до підніжжя гори Гимба, що входить до складу гірського масиву полонини Боржава та має висоту 1491 метр над рівнем моря. На вершині перед нами відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним, краєвид б’є всі рекорди фотогенічності. (квитки оплачуються додатково: 150 грн. дорослий, 100 грн. дитячий)
12:00-12:30 Переїзд.

12:30-13:30 Підйом, прогулянка до водоспаду Шипіт.

Містичний Шипіт зачаровує своєю красою. Вода спадає каскадом з 14 метрової висоти і розбивається об каміння. Свою назву водоспад отримав через гучного шуму води, який видали чується, як шипіт. Доречі це одне з семи чудес України!

13:30-14:30 Обід (у вартості) зі страв Закарпатської кухні (грибна юшка, картопля, шашлик, дегустація 7 видів наливок).

14:30-16:00 Переїзд.

16:00-18:00 Відвідаємо о. Синевір.

Синевир – там де шепочуть смереки і куди кличуть трембіти. Легендарний Синевир заслужено вважається одним з 7 природних чудес України .

Озеро є найбільшим і найглибшим високогірним озером України. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м.) Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.

Схили біля озера, вкриті віковими ялинами, привертають увагу своєю величчю. Посередині розміщений острівець, який нагадує зіницю ока. Тому в народі Синевир називають “Морським Оком”. На невеликому півострові озера стоїть 13-метрова дерев’яна композиція “Синь і Вир”: кажуть, тут був убитий пастух Вир, якого кохала графська донька Синь, — саме її сльози після загибелі коханого стали озером.

18:00-21:00 Повертаємось у Мукачево.

21:00 Вечеря у готелі. Відпочиваємо.

 

4 День. 16.10
08:30 Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 -14:00 Переїзд у Львів.
14:00-15:00 Вільний час на обід.

15:00-17:00 Екскурсія «Старе місто».

Під час цієї екскурсії ми пройдемося по території старого Львова і спробуємо зануритися в атмосферу справжнього середньовічного міста, який дійшов до нас практично без змін.

Прогулюючись старими кварталами по вузьких, вимощених бруківкою вуличкам, вдихаючи аромат кави, що доноситься з безлічі маленьких затишних кав’ярень, ми будемо милуватися архітектурними шедеврами, які створювалися багатьма поколіннями талановитих львів’ян – величний Латинський кафедральний Собор (за бажанням можемо зайти всередину і відчути неповторну атмосферу; Вірменська церква, яка гармонійно поєднала в собі елементи східної та західної архітектури і стіни якої прикрашають дивовижні, містичні фрески; строгий і одночасно витончений ансамбль Успенської православної церкви; меморіал «Простір Синагог» в колишньому єврейському гетто.

Про велич і могутність колись впливових католицьких орденів, розкажуть їх костели і монастирі – єзуїтів, домініканців, бернардинців.

Про колишню військову могутність середньовічного Львова нагадають два арсенали і останки грізних міських укріплень.

І, звичайно ж, не минути нам площі Ринок – серця середньовічного Львова, з чудовим, ренесансним ансамблем будинків багатих і впливових львів’ян. Кожен з 45 будинків цієї старої площі має свою історію або легенду.

17:00-18:45 Вільний час.

18:45-19:00 Збір групи біля мікроавтобуса.

19:00 Виїзд до Кропивницького.

 

5 День. 17.10
07:00-08:00 Приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Закарпаття на свято Покрови + Львів!
Догори